| Username_7426 a întrebat:

Caut un prieten pentru sora mea( pentru ca e vrea prieten dar nu prea iese afara sau in oras deci nu are prieteni baieti, decat colegii ei de clasa si m-a rugat pe mine sa-i caut unul). Are parul satena, ochii caprui, are 14 ani, e slaba (dar are ceva forme), e destul de inalta(nu stiu exact ce inaltime are) iar ID ei este miss_naughty00. SI anca ceva...suntem din bucurestilaughing. Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Esti cam nesimtit...hai sa iti explic cum sta treaba.
chiar si daca ar avea 60 de ani si ar fi virgina nu ai avea nici un drept sa te bagi in viata ei proprie si personala, numai pentru a esti fratele ei.intelegi? e strict problem ei ce, cu cine si cum face. e vorba despre intimitatea ei, pe care tu, asa, nu o respecti.asta te face un nesimtit. daca ai fi fratele meu ar fi naspa.as reactiona urat.pe de alta parte are doar 14 ani. e doar o fetita. unde dracu vrei sa aiba nu stiu ce iubiti?
in loc sa ii cauti prieteni si iubiti pe acest site, care apropop, nu este un site de matrinmoniale, ar trebui a iesi cu ea din casa la aer. ti-ar prinde si tie bine si si ei.

| mihaela_7412 a răspuns:

Stii nu trebuie sa ii cauti u prieten are debia 14 ani si are timp de gagii las-o sa invete nu ii baga baieti in cap ca o sa se sature de ei si de suferit las-o pe ea sa isi faca primul iubit sa vada cum e sa se cunoask sa inceapa incet incet e cel mai bine o sa fie unu si pentru ea ce e al ei e pus deoparte un sfat nu te baga in viata ei ca dupa daca gaseste unu si o sa aiba problema cu el o sa te invinuiask pe tine asa ca las-o e mik ink si are timp

| bOse a răspuns:

Draga mea, se scrie "inca" nu cum ai scris tu "anca"

Ba ce invatati ma la scoala aia?

Răspuns utilizator avertizat
| cryss_6160 a răspuns:

Mihaela are dreptate...nu ii baga baietii in cap ca e norocoasa ca nu are prieten deci nici nu a suferit...gandestete ca pe net nu ai de unde sa stii cine e baiatu ala

| EllyFMS a răspuns:

Ti`l dau eu pe fratimiolaughing)

Ma gluma gluma. dar nu cred ca ar trebui sa te bagi. ca cinestie ce gasesti pe net. plus ca daca nu are. isi poate vedea de scoala si macar esti sigur ca nu o sa sufere aiurea dupa toti idiotii;-j

| vasiledumitru a răspuns:

Nu cred ca e bine sa grabesti lucrurile si sa gasesti petitori pentru sora ta.
Mai las-o un pic sa se coaca, sa mai creasca.
Si prietenia nu se cerseste se castiga, incetul cu incetul.
Sa fii prieten cu cineva e lucru important, nu poti sa iesi in strada si sa zici care vrea sa prieten cu sora mea ca cine stie ce fel de oameni pot sa zica ca ei vor si apoi sora ta poate sa aiba de suferit.

| dragon40 a răspuns:

Io am 13 ani si e apetisant cum decri tu ca arata... deci imi place fata... spune-i daca e interesata id meu : eu_dj_tare l-am bagat deja!

| costi a răspuns:

Uite username tu cumva esti prea protector mi-as fi dorit si eu un asemenea frate sa imi agatze cate 5 tipe in fiecare zi dar n-am avut. asa ca voi proiecta acest neajuns in viata de acum si voi recupera: asa ca iti dau semnalmentele mele: am 23 de ani, par format din circa 120. 000 de fire de par, fiecare fir de par fiind format la randul lui din proteine lipite practic unele de altele. port uneori barba, care iese fir cu fir din obraji, gat, buza superioara si barbie. am un metru saptezeci si ceva, si ma incalt cu tenisi bon times. pot sa o cresc pe sora ta, si apoi sa o marit cu un prieten foarte bun. accepti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai omule las-o sa se descurce(si asta nu e sait matrimopnial)... ce tupeu poti avea sa te bagi asa in viata ei Chiar daca e sora ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaa

| Username_7426 explică:

Ducetzi`va bha...
1.scriu cum vreau si cum imi place
2.nu eu incerc sa-i bag baietii in cap, ea vrea prieten
3.eu zic ca e destul de mare pentru a fi cu cineva
4.mai bine nu va mai bagatzi si nu mai comentati atat. daca vroiati sai dati add dadeatzi daca nu PA!