| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa fim prieteni pe mess? Va spun cateva despre mine. Sunt fata,locuiesc in Bucuresti si sunt mai timida, cateodata, sunt mai pesimista. Am parul castaniu si ochii caprui. Am note destul de mari. Imi place orice gen de muzica in afara de manele. La scoala nu ma inteleg bine cu colegii. Deci cine vrea sa fim prieteni pe mess sa-mi dea add la anutsa.alexandra. happy Va pupacesc! kiss

6 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Buna,eu scumpo :*

| Crucified a răspuns (pentru Alle15):

Atunci da-mi add la no.name769 kiss

| HueyFreeman a răspuns:

Ce-i aici, site de intalniri? Daca erai din Constanta si era Skype, atunci iti consideram propunerea.

Răspuns utilizator avertizat