| Luiza_Xenia_1996 a întrebat:

Ce credeti? Ar putea un baiat de 21 de ani sa ma iubeasca? Desi i-am spus ca nu pot avea contact sexual cu el ca sunt prea mica (am 15 ani). El mi-a spus ca nu ii nici o problema, ca el nu vrea sa fie iubitul meu pentru asa ceva. A spus ca va sta cu mine din dragoste... Acum nu stiu ce sa cred. Voi ce spuneti? dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

Buna.
Pai mai sunt si baieti care nu vor sa stea cu fete doar pentru sex.
Dar nu stiu cat de tare s-ar indragostii un baiat mai mare de o pustoaica.
Poate doar sa tina asa la tine.
Si unii baieti mai spun fetelor ca ei nu vor sex, vor doar o relatie din dragoste, si atata. Dar stii ce au unii in minte cand zic asta? happy Se gandesc ca daca sta cu o fata mai mica, si incepe fata sa-l iubeasca si sa fie indragostita de el, cu timpul daca ii va cere si altceva, ea va accepta laughing
Acum cum vrei tu, daca vrei incerca, dar testeaza`l mai intai happy
Daca vezi ca nu o sa va mearga, si el o sa fie altfel cand ai sa stai cu el, nu astepta ca sa se schimbe, sau sa-ti pierzi vremea, te desparti, pentru ca. apoi vei suferii happy
Baietii la inceput vorbesc frumos cu fetele, se poarta frumos, dar apoi se schimba happy De fapt dupa ce a cucerit fata isi arata adevarata fata happy
Si cum am zis. Baietii mari nu prea se indragostesc asa de fete mai micute, doar prind drag de ele.
Si cand au o relatie mai serioasa, trebuie sa primeasca si altceva, atunci incepe sa simta ceva pentru acea fata happy Ceva mai mult, decat o simpla atractie happy

| Luiza_Xenia_1996 explică (pentru C26):

Pai el se tot da la mine de 2 ani de zile. In primul an mi-a venit cu inel, dar nu l-am putut accepta laughing. Dupa aceea am primit trandafiri de la el. Si cand vorbim, nu ii ca ceilalti baieti, vorbeste deschis cu mine ( ce se intampla la el in familie, ce probleme are ), mereu ii dau cate un sfat si chiar tine cont de el.

| C26 a răspuns (pentru Luiza_Xenia_1996):

Pai atunci incerca sa ai o relatie cu el :* Nu ai nimic de pierdut.
Pana la urma din fiecare incercare ai de invatat cate ceva happy

| Luiza_Xenia_1996 explică (pentru C26):

Multumesc pentru sfat! o sa tin cont! :*

| C26 a răspuns (pentru Luiza_Xenia_1996):

Cu placere draga mea :*

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru C26):

Daa. si daca ramane gravida. ce.:-J. un fleac. o sa invete din asta. si poate no` sa mai aibe copii pentru ca un barbat. i-a distrus viata.winking

| MangekyouSharingan a răspuns (pentru C26):

Comentariul tau m-a jignit sad

17 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Sa postezi ceva pe TPU dupa ce va despartiti sau dupa ce afli ca esti insarcinata.

| h3r a răspuns:

Da, da...din mare dragoste. Ce cauți tu copilă dragă lângă un trăncălău?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bleaga. Punct

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

De ce ma? De ce sa stai cu un baiat..ma rog, barbat de 21 de ani?
Sutn o multime de baieti de varsta ta..sau mai mari [ 16, 17 ]. care te-ar putea intelege mai bine decat un tip de 21. parerea mea e ca nimic bun nu poate iesi din asta. atata timp cat vei fi in preajma lui. se va gandi si la. chestii mai erotice. eu zic sa. te mai gandesti. Bafta.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Degeaba ii zici ca nu v-a tine cont, tot ce vrea ea face.In 2-3 luni parca vad ca va pune o intrebare pe TPU, "i-am facut oral prietenului meu, pot sa raman gravida? ", sau mai rau...

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Poi daca face ca ea. de ce mai vine aici. sa ne intrebe pe noi. sa faca ce vrea. dar sa nu vina mai tarziu sa ne intrebe ce sa faca daca a ramas gravida... offf, numa` copii fara viitor va avea Romania asta. ma rog. vor avea viitor. dar in niciun caz. bunwinking

| MissJJ a răspuns:

Sunt 2 posibilitati:
1.ori tine la tine si isi da seama ca esti mult prea mica pentru sex, si asteapta sa decizi tu daca vrei sa o faci sau nu.
2.ori incearca sa te invarta pe degete pana o sa cedezi si o sa-i ceri tu asta.
In ambele cazuri te anunt ca un baiat la 21 de ani nu sta fara sex mai mult de o luna, doua. Daca nu ii oferi tu asta, o sa caute in alta parte.

| JasminNoir a răspuns:

Cacat. Asa te stie manipula baiatu' ca te trezesti in secunda 2 cu cracii desfacuti, las' ca stiu eu.

Răspuns utilizator avertizat
| georgiaaa16 a răspuns:

Incercal, nu ai nimic de pierdut. uite si eu am avut o relatie cu un baiat de 23 de ani si eu aveam 15. a fost ok. o relatie de 3 luni si jum. fara sa-mi ceara nimic.happy. deci ai putea sa ai o relatie cu el dar sa ai grija.happy

| Luiza_Xenia_1996 explică (pentru georgiaaa16):

Mersi Georgia. Unii se gandesc pe aici doar la prostii. Ce duc lipsa de... Infine. O sa tin cont de ce mi.ai spus. Si in primul rand. familia lui se impaca foarte bine cu ai mei. Mi.a jurat ca nu.mi va cere sa fac ceva cu el. (pentru cei ce cred ca raman gravida. Relax, please, sunt virgina nu ca altele ce se rup in figuri de la 11-12 ani). Pe langa stiu si ai mei de relatie. deci e totul ok. :*. Iti multumesc