| lavyyyyyy a întrebat:

Buna TPU ce credeti ca este mai important in viata dragostea sau banii? dau funa la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| crazypretty a răspuns:

Ambele sunt importante"bani n-aduc fericirea dar te ajut sa intretii iubirea" ambele sunt importante pentru ca desii iubesti pe cineva in viata nu poti trai numai cu dragoste nu poti creste copii doar cu dragoste in plus gandeste logic o familie in care cei doi se iubesc dar se cearta pe tema banilor incet incet iubirea nu cumva dispare iar. Concluzie ambele sunt importante atata timp cat exista un echilibru armonios intre cele doua

10 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Sanatatea.

| lavyyyyyy explică (pentru Lexy ♥):

Da ai dreptate dar in momentul de fata am de ales intre dragostea unui baiat si sansa de a avea multi baniwinking

| iubesc a răspuns:

65 % dragostea si restul banii.

| ancaval a răspuns:

Cel mai important în viață îi ceea ce te face mulțumit sufletește. Poate fi dragostea, pot fi banii, poate fi familia, pot fi prietenii. Dacă ar fi să aleg între dragoste și bani, aleg ceea ce cred eu că îi bun în momentul respectiv. Din păcate, de multe ori alegem banii. Alegem banii pentru că fără ei nu putem face nimic.

| Cristiann25 a răspuns:

Pentru mine in viata cea mai importanta este sanatatea iar apoi banii.Mai da-o naiba de dragoste mai bine ma distrez ca o viata am!

| svartirhimnar a răspuns:

Banii, clar. Dragostea nu-ţi dă de mâncare, lol.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ambele sunt importante pentru o relatie de succes si sa ai pe cineva alaturi in viata ta o fata frumoasa happy happy happy

| Aimèeeee a răspuns:

Ambele sunt importante, nu poti trai fara ele.

| aimspeşăl a răspuns:

Dragostea.

| Cornel1112 a răspuns:

Banii nu aduc prea multa fericire dar dragostea 1000%.