| superboy9999 a întrebat:

Buna TPU.ce este ala clitoris la femei? ce este ata aceea la baieti? cum o pot vedea?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Clitorisul este partea care excita in mare masura femeia, aceasta situandu-se deasupra labiei mici, intre labiile mari.Adica undeva in partea superioara.
"Ata" despre care se tot aud diferite speculari, este de fapt un fel de sigiliu, la unii mai rezistent, la altii mai moale.Ea face legatura dintre preput(mai exact piele) si capul penisului.
Consider intrebarea ta foarte corecta, si pe cei ce te-au considerat mult prea copil pentru a sti aceste lucruri, sunt ipocriti, e mai bine sa le sti de acum decat sa ai 18 ani si sa nu sti ce e ala penis...
fundita?

4 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

laughing) mamaaaaaa! Clitoris la barbatilaughing))) Ma baiete, ia un film porno, sau daca nu, da-mi un mesaj privat ca nu gasesc un sinonim adecvat si decent, incat sa il pot publica pe site!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi pentru a o vedea, ai nevoie de antena satelit, kitul de instalare, cartela plătită, pune mîna pe carte copilule, ție i ti arde de așaceva la 13 ani?

| daassh a răspuns:

Intreaba-o pe mama ta, ea te poate ajuta cel mai bine, crede-ma, iti va fi de mare folos, te va ajuta in viata si-ti va schimba scopul.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomandatre: google
Sau clopotel.ro are o "rubrica" educatie sexuala, trebuie sa gasesti acolo.