| yodeni a întrebat:

Buna TPUsad ce faceti? nu stiu de ce dar de o vreme ma simt atat de singura si imi place sa ascult numai melodii triste nu stiu ce se intampla cu mine parca nu mai traiesc pe planeta sunt ata de singuracrying dati-mi un sfat! va rogggg ma ajutati? si pls dati-mi si mie niste raspunsuri nu cum mi-ati dat la ultimele 3 intrebaricryingsad

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Eu zic sa te calmezi, sa te linistesti si sa.ti pui ordine-n ganduri. E o perioada mai dificila, poate e doar o impresie. De ce? pai pentru ca ai senzatia cum ca ceilalti nu te inteleg, nu le pasa de tine, dar stii bine, ca nu e asa. Eu zic sa cauti un sprijin, sa iti cauti niste prieteni adevarati care sa te inteleaga, sa iti fie apropiati. Acum, bine, e si chestia ca nu prea mai exista asemenea persoane dar cauta. Nu stiu cati ani ai, dar indiferent de varsta, daca te vei descarca si vei incerca sa iesi in oras, sa fi comunicativa, totul va fi in regula. Lasa mel triste, au ele rostul lor, dar nu sunt potrivite pentru tine. Nu te mai demoraliza. INcearca sa gandesti mereu pozitiv, sa ai incredere in tine, sa nu te preocupe ceea ce zic altii, rau, despre tine, sa privesti doar inainte la viitor si sa te gandesti mereu: Asta sunt eu, Azi zambesc! de ce? pentru ca stiu ca sunt cea mai buna!winking Ai grija de tine.

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna. imi pare sincer rau,dar nici eu nu prea pot sa te ajut cu mare lucru,pentru ca sunt in aceeasi situatie. insa la tine,trebuie sa existe un motiv pentru carre te simti asa,incearca sa nu te mai gandesti la ceea ce te aduce in starea asta,vorbeste cu o prietena,pe care o crezi tu mai potrivita,descarca-te si o sa vezi ca totul o sa fie mai bine,distreaza-te, si nu-ti mai petrece timpul singura. te pup, sper ca te-am ajutat si ai grija de tine

| ZEU93 a răspuns:

Sper sa fie o vreme trecatoare big grin fiecare are perioadele lui incearca totusi sa schimbi genul muzical pe unul mai vesel poate o sa te ajute, si incearca sa gasesti un prieten adevarat care poate sa te asculte sa-i spui toate probleme sau numai doar sa-i spui ucm te simti si el sa te asculte big grin

| alynutzu20 a răspuns:

Esti agitata?
te simti singura?
te-ai certat cu cineva?
rasp la intrebarile astea si te pot ajuta

| yodeni explică:

Nu sunt agitata da ma simt singura nu m-am certat cu nimeni

| Drag0s a răspuns:

Da-mi id pe privatwinking sa fim singuri amandoiwinkingtongue
comunicam, ne jucam thinking vedem noiwinking