| Lariilarissa a întrebat:

Heii, fostul meu prieten m-a deblocat de pe Facebook (m-a tinut la block un an cred sau mai mult) deși are prietena de 4 luni, ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Danielachan a răspuns:

Ca nu ii mai pasa de tine si vrea sa iti transmita ca e fericit fara tine

4 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Vrea sa se laude... dar, precum se vede, tu ești deja informată.

| JackR a răspuns (pentru NGheorghe):

Buna asta! Bravo, domnule, mi-ai placut!

| Mandreiv a răspuns:

Inseamna ca a trecut peste, ca ii este bine si sa iti arate si tie asta

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Chiar atat de greu iti este sa te gandesti? daca tinea la tine nu te bloca...