| frimiturel a întrebat:

ce inseamna daca o fata iti spune ca trebuie sa-ti faci datoria de barbat?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oare ai terminat repede, sau mult prea repede, ea nu a ajuns la orgasm, si tu ai omis sa completezi, firesc, cu oralul?! Sa nu fi ramas frustrata! Neorgasmizata! Ia vezi si intreab-o!

| whatevernvm a răspuns:

Sa i-o dai

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se referă sa ai servici, ca sa ai cu ce sa o intretii pe fată.

| Kaℓi a răspuns:

Buna!
Inseamna sa faci piata, sa duci gunoiul, sa bati covoarele macar de doua ori pe luna, sa platesti facturile, sa-i duci flori si sa-i dai cardul, cu pin cu tot.

| pufulescu a răspuns (pentru Kaℓi):

Tu nu cumva esti fosta mea prietena? Mari, tu esti? :-|

| Kaℓi a răspuns (pentru pufulescu):

Ai trecut prin asa ceva? big grin nasol!

As putea zice "asa se explica atitudinea ta", daca as stii ce atitudine ai, pe TPU...

Unele intrebari merita raspunsuri de astea, nu crezi? happy

| pufulescu a răspuns (pentru Kaℓi):

Bun, m-am linistit :-)! Asa e, unele intrebari sunt ciudatele.

| RAY a răspuns:

Fetele nu se refera la sex si la a fi matur man, dar eu cred ca tu fugi de resposabilitati, relatie serioasa, fugi din relatie ca nu-i de tine, e un avertisment ce ti-a spus, data viitoare adio

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa fie pe deplin satisfacuta, adica sa nu fie lasata neterminata cum se spune "cu ochii-nsoare" chiar si in cazul in care baiatul/barbatul este neexperimentat si din acest motiv "se termina" inainte ca si ea sa ajunga la orgasm sau macar sa savureze placerea unui sex complet.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca nu ai atins-o la punctul sensibil cand ati facut sex.

| LoveSleep a răspuns:

Repari acoperișul că vă plouă când faceți sex.

| UnBroken2016 a răspuns:

Adica tu sa faci tot si ea doar sa stea pe spate ca scandura. Ma intreb datorie de femeie care e thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Să stea în genunchi și să facă rugăciuneahee hee

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar laughing

| WaNt3D1856 a răspuns:

Ori sa iti intretii familia, ori sa fii protector, ori sa... faci frectie la pisica.