| MissBlack a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat sau o fata iti raspunde ca orice sau totul este posibil cand il/o intrebi daca va ajunge vreodata sa te iubeasca? Funda pentru cel mai bun raspuns +Vot! Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| floricika_1940 a răspuns:

Odata ce el iti raspunde la ce il intrebi, se poarta frumos cu tine, normal ca simte ceva pentru tine.Doar ca asteapta momentul potrivit pentru a ti spune ca te place.Deci sigur te va si iubi. FUNDA?

3 răspunsuri:
| Rritu a răspuns:

Posibil nu te place si ca sa nu iti spuna verde in fata ca esti urata si nu o sa te placa nimeni niciodata, a spus "orice este posibil" ca sa te simti si tu mai bine si sa nu te raneasca.
SAU
Ii place de tine dar nu este foarte singur de sentimentele lui si vrea sa ajunga sa te cunoasca mult mai bine.

| NiceBrownEyes a răspuns:

Poi clar ca daca tia raspuns asa. tine la tine... poate chiar te place daca si tuh il placi' date pe langa el' baga-te in seama castigai afectiunea bcat mai mult posibil deci sigur tine la tine!:Xfunda? plzz

| WolfyK a răspuns:

Inseamna ca orice sau totul este posibil... simplu.