| ToxicKiss33 a întrebat:

Ce inseamna cand il intrebi pe un baiat pe mess daca te place si el nu raspunde..sincer ce este asa greu sa spui Da su Nu.laughing

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Vrea sa te tina in suspans sau e rusinos si nu indrazneste

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Exista o explicatie laughing
De fapt 2 big grin
1daca raspunsul lui este nu, refuza sa ti-l spuna din motiv ca sa nu te simti penibil, prost.
2 daca raspunsul lui este da, poate este timid si ii este rusine sa-ti raspunda!
Tu il cunosti mai bine, daca il sti baiat rusinos sau timid inseamna ca pot fi amandoua variantele, daca este indraznet si direct atunci nu-ti ramane decat prima varianta!
O noapte placuta iti doresc!

| ToxicKiss33 explică (pentru IloveME):

Pai poti sa iti spun ca mereu se uita dupa mine iar colegele spun ca ma place eu nu stiu dar mersi de ajutor:*

Răspuns utilizator avertizat
| BSwwatch a răspuns:

Si tacerea are un raspuns, este un NU diplomatic!

| NiKoLeT a răspuns:

In primul rind poate ride de tine, intral doilea nu intreba nici un baiat daaca te place! Singur iti va demonstra!

| KhaleesiD a răspuns:

Poate nu vrea sa te raneasca daca raspunsul este nu iar daca raspunsul ar fi un da atunci posibil ca ii este rusine(nu stiu)
Bafta! happy

| Đεмоη a răspuns:

Se poate sa nu te placa.sau sa ii fie rusine sa iti zica da laughing si mie imi spunea mereu o tipa " ma pupi?" ma placi? si nu ii mai ziceam nimic pentru ca ma stresa

| madda1320 a răspuns:

Nu te place

| lioshka a răspuns:

Posibil ca nu ia in serios intrebarea ta de aceea crede ca vrei sa te joci cu el...
dar posibil ca ceva are probleme si nu-ti poate raspunde