| ToxicKiss33 a întrebat:

Ce inseamna cand il intrebi pe mess pe un baiat daca te palce iar el iti raspunde bravo tie.

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu inteleg raspunsul lui! poate a gresit fereastra de mess? poate mai vorbea si cu altcineva in acelasi timp! ce raspuns e asta ''bravo tie''? normal era sa raspunda : da, nu, sau nu stiu!
eu zic sa-l mai intrebi o data!

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
un fel de refuz ambalat altfel.
O seara bunahappy

| AndyDeiu a răspuns:

Nepasare? Adica hei te iubesc! el: bravo tie... Ceva de genul tine pentru tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că e mai ok să îl lași baltă că nu îl vei impresiona în veci. El are o părere deja formată despre tine și, depinde de persoană, e foarte probabil să fie bătută-n cuie.

| BSwwatch a răspuns:

Ti-a raspuns ironic laughing Nu, nu esti pe gustul lui sub nici o forma.

Răspuns utilizator avertizat
| Incepator01 a răspuns:

Ca nu stie sa citeasca

| FortzZa a răspuns:

Nu e clar? laughing))