| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place baietilor la fete? Cum le place sa se comporte cu ei? etc... Funda cel mai bun raspuns si toate celelalte Vot de 10 winking big grin

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

laughing Oare ce le place?thinking pana la urma urmei depinde de baiat :uni baietii intr`adevar vor ca prietena lor sa arate trasnet (slabe,cu sani si fund) sa intoarca ceilalti capul dupa ea,intr-un cuvant sa se laude.Dar mai sunt si baietii carora nu le pasa de felul in care arata fata atata timp cat il respecta si se ingrijeste de el. etc
Mai sunt tipii care stau cu o fata pentru simplul fapt ca au bani si profita de ea.
Mai sunt si tipii carora nu le pasa de chestia asta.
Oricum ideea e ca, fiecare baiat are gusturile lui asa cum noi fetele avem gusturile noastre.
Nu putem generaliza. si sa spunem ca toti baietii se uita dupa,, fustite".

2 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Mm...unora le place sa domine intr-o relatie! Le place ca fetele de langa ei sa fie frumoase,iar daca nu sunt, sa se faca placute! Comunicative pana intr-un anumit punct, sa nu fie prea insistente! Sa nu le ontroleze mesajele etc!laughing

| glontz54 a răspuns:

Sa stie sa se comporte, sa nu fie fitoase, sa se faca placute, da fie putin perverselaughing si glumete. mie asa imi placbig grin