| PetronelaBurlacu a întrebat:

Dc le place baietilor sa pipaie fete cel mai intelogent raspuns funda

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Noi baietii suntem foarte curiosi ce au si fetele, ne-am plictisit de noi insine si vrem sa exploram ceva nou. Fundita?batting eyelashes

| Narcis2007 a răspuns:

Daca ai combina raspunsul lui Aylee cu ღϨpɘcίaɭḞɘɘɭίηḡsღ ar iesi o fundalaughing

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Pentru ca ei mereu au chef sa **** "ceva" si pipaie fete pentru ca li se scoala. laughing

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Raspunsu meu ii mai bun laughing
Sunt fata, dar stiu tot despre baieti. laughing
Ii citesc ca pe o carte laughing

| MiCuLuTsA a răspuns:

Pai dupa cum spune si aylee baietii sunt curiosi si vor sa exploreze corpul unei femei, sunt atrasi de formele ei, pielea si altele...si dupa ce exploreaza tot normal ca vor si altceva pana la urma ce poate fi mai frumos pentru baieti decat corpul unei femei...parerea meahappypup cyus