| elutzagty a întrebat:

Baietilor ce fel de fete le >plac? cum sa se comporte o fata cu un >baiat?

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Un baiat ar trebui sa va placa asa cum sunteti. Daca sunteti false si jucati teatru tine pentru moment, dar apoi se duce dracut totu`. Acel cineva ar trebui sa va aprecieze pe voi, si nu rolul care il jucati.
So. Fii asa cum esti tu. Nu te stradui sa pari, interesanta, desteapta, etc etc. Fii asa cum esti si totul va fi ok. Si asteapta daca acel cineva nu vine. O data si o data il vei intalnii.;]

| pettrutz a răspuns:

In primul rind baietilor le plac fetele frumoase (este primul criteriu pe care pun ei accentul) apoi urmeaza nivelul de inteligenta, sinceritatea, devotamentul si alte calitati...
cit despre cum ar trebui sa se comporte o fata cu un baiat cred ca.ar trebui ca fata sa fie reala si sa nu ascunda adevaratul ei comportament, de asemenea sa fie grijulie si rabdatoare... happy