| bzza19 a întrebat:

Buna TPU.ce parere aveti despre barbatii care nu se epileaza inghinal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu am o parere proasta.
Dar atunci cand acestia isi incep vista sexuala sau fac sex, ar fi indicat sannu aiba par, deoarece acesta tine foarte mult de igiena intima si uneori si de microbii de la care sunt sanse sa iei vreo boala.
Daca prietenul meu n-ar fi epilat inghinal, intr-o zi normala, fiind amandoi intr-o relatie stabila, serioasa, nu am de ce sa fiu scarbita sau el sa se rusineze din acest lucru. La fel si in caz contrar happy

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing ce probleme aveti

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai impresia ca toti barbatii fac asta? procentul celor care se epileaza e foarte mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna...

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Pai, o parere proasta. Macar cu foarfeca sa mai secere putin pe acolo big grin

| fataciocolata a răspuns:

Sunt cam...parosi.

| bzza19 explică:

Pai eu am un iubit de 3 ani jumate si se epileaza doar din cand in cand...nush pe mine nu ma deranjeaza foarte tare...dar nici nu imi place