| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii /baietii care se epileaza?

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Păi, treaba lor.
La cei cu păr în exces, chiar e recomandat laughing.
Mna, vor să pară şi ei mai sexy laughing
Eu, sincer, nu sunt nici pro nici contra băieţilor care se epilează, îmi este indiferent tongue

7 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Nu am o părere foarte bună despre ei. Ce, sunt femei şi noi nu ştim? Se acceptă doar în cazul în care se recomadă acest lucru! Dar nu par masculini. Depinde de părerea fiecărei persoane acum, dar nu este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E strict probema lor ceea ce fac. Nu vad de ce ar trebui sa etichetam anumite persoane pe baza unor criterii stupide.

| DarkAndDreary a răspuns:

Sa facă ce vor.

| Sticket a răspuns:

Daca arata ca ursu atunci nu ai ce face, dar daca nu e necesar nu vad logica de ce ai vrea sa faci asta.

| Sardinaaa a răspuns:

Mi se pare ceva super OK, adica eu nu am inteles niciodata de ce barbatii vor sa aiba par pe piept sau mustata sau mai stiu eu ce. Deci din punctul meu de vedere este bine:arata mai bine, pielea e mai fina la atingere.

| georgianamihaela18 a răspuns:

Parea mea personala si sincera? nu vad unde ar mai fi masculinitatea..serios! si de ce sa faca asta? n-are logica, un barbat? baiat trebuie sa ramana un barbat/baiat

| salexandra15 a răspuns:

Hm. pai sa iti zic. e ceva mai masculin atunci cand un barbat are par. dar totusi. cand acesta este in exces. mai bine nu. big grin