| Florazul15 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care nu isi epileaza parul de la subrat?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nasol. Sa zicem ca aspectul tine de preferinte, dar igiena nu prea poate fi mentinuta cat timp e padure acolo.

| J0B0MAT a răspuns:

Ca miros urât.

| Dismally a răspuns:

Sconcși, pe langa faptul ca arata ca dracu tufa aia sub brat, vara cand traspira put de nu poti sta pe langa ei.

| Lioana a răspuns:

Nici o parere. Sunt barbati. Nu ma astept sa aiba obiceiuri feminine.
Dar cei care o fac...Bravo lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lioana):

Ba ar trebui sa te astepti, acum nu cred ca mai e vreunul fara apucaturi de domnisoara. Rar care inca e barbat.

| AVAAVA a răspuns:

La bărbați cred ca este mai ok ca parul de la subrat sa fie tuns cu 0.5, nu epilat, ca nu suntem femei.

| vidia a răspuns:

Fiecare face ce doreste cu corpurile lor. Nu este obligația nimănui sa spuna ce ar trebui sa facă, chestiile asta țin de igiena personala.
Dacă tu nu vrei din propria inițiativa sa te epilezi cine as fi eu sa îți spun sa o faci? Îți găsești una neepilata ca și tine și gata.