| Serena14 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele lesby sau bisexuale? Dau funda la cele mai bune si sincere raspunsuri :* (daca se poate astept in principal raspunsuri de la fete, dar si de la baieti)

Răspuns Câştigător
| fuckbbi a răspuns:

Sincer?
Nici nu stiu ce sa zic!
Okey, fiecare isi alege cum sa-si traiasca viata, dar dupa parerea mea Dumnezeu a creat prima femeie si barbat, deci cred ca trebuie respecatata traditia! Fata de bisexuali nu am nimic impotriva, pentru ca sunt una dintre ele :*

14 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

smug (asta zice tot)

| mihai69 a răspuns:

Fiecare cu „păsărica" lui/ei. Ce treabă am eu cu cine se iubește fiecare?!?

| neutrino a răspuns:

Unele sunt chiar frumusele!

| Wøodenpints a răspuns:

90% racnesc din toate balamalele că-s "bi" sau "lezbi" doar din cauză că-n mintea lor de curci cu sindrom down au impresia că-s cu ceva mai interesante.
Nu-s. Majoritatea nu și-au luat niciodată savarina-n gură cu altă tipă. Cel mult un pupat pe gură sau sărut cu limba, când erau mai mulți care să le vadă. Tot pentru impresie.
Despre ce-am descris eu mai sus am o părere destul de proastă și le doresc mult cancer în scorbură la dudui.

În rest n-am nimic cu oamenii ce au diverse orientări sexuale. Nu-i treaba mea. Dacă ești un om de treabă și cu care am ce vorbi, n-am de ce să te judec pentru ce preferi să faci ca să te simți bine.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Partea sexuala e hmmm intresantawinking!
Cu partea de relatie sentimentala in schimb nu sunt de acord!

| Mussette a răspuns:

Sa se iubeasca intre ele.
Pe mine, nu ma atrag. big grin

| j1NNNx a răspuns:

Nu stiu. Mie imi plac dar in Biblie scrie ca nu e voie sa fi lesby sau gay big grin!

| xHoliday a răspuns (pentru j1NNNx):

Daca e sa respecti tot ce scrie in biblie ajungi sa nu te mai epilezi, sa nu faci sex decat dupa casatori, etc!

| j1NNNx a răspuns (pentru xHoliday):

Mda. Asa e happy

| RedDeath a răspuns:

Mai, o fi misto pentru baieti, sa auda treaba asta big grin Dar, serios - e ceva contra naturii.
Desigur ca e frumos sa fi cu o fata, e fata, nu baiat, va fi mai atenta, mai romantica, iti va cunoaste si corpul mai bine, ca doar va asemanati mult mai mult. Ar fi ideal sa existe doar femei pe pamant, dar, din pacate, treaba sta altfel...
Asa ca, aceste orientari nu sunt sanatoase - din punctul de vedere psihic - pentru ca, practic, ne-ar conduce apetitul sexual, dorinta aceea trupeasca de a avea o astfel de dorinta, o astfel de pereche. Ori, nu suntem animale in calduri, suntem oameni cu creier si ratiune, asa ca lucrurile astea nu prea il caracterizeaza pe om. Eu zic ca daca e ceva, ar trebui sa fie ceva de moment cel mult, pentru ca altfel, e o problema. Cum am spus, nu dorinta trupeasca, instinctul, placerea ne conduce, ci ratiunea, mintea, creierul!
Asa ca, hai sa nu fim plante sau animale! big grin

| Bøøgey a răspuns (pentru RedDeath):

Sunt 5 regnuri: Procariota, Protista, Fungi, Plante si Animale. Daca tu spui sa nu fim plante sau animale, atunci ce dracu' sa fim? Ciuperci? Alge?

| RedDeath a răspuns (pentru Bøøgey):

Eu nu ma refeream la regn, ca nu suntem la biologie, ma refeream, la faptul ca animalul nu are ratiune, face sex doar cand e in calduri.

| Ciumpi35 a răspuns:

Mi-e indiferent. E viata lor. Fac ce vor cu ea.

| Futhakari a răspuns:

Pai daca e sa vb despre lesby stam asa sunt doua pretene foarte bune care se inteleg foarte bine, asi petrec timpu impreuna, si posibil e ca nici una nu avut nici un iubit si de aici se formeaza relatia lor.Sau e ceva in capu lor