| Puckauca a întrebat:

Ce parere aveti despre prieteni cu beneficii? Ma refer ca o fata si un baiat sa fie prieteni cu beneficii. intelegeti voi ce vreau sa spun happy Funda :**

Răspuns Câştigător
| J0hn a răspuns:

Nu are ce sa fie anormal. e mai mult decat perfectwinking si daca pot sa raspund si celor de mai sus nu, nu intervine gelozia pentru ca, dac esti inteligent si cand esti gelos va consolati cum stiti voi mai bine nu e panica happy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cat timp functioneaza doar instinctul animalic, e ok.
Dar oamenii gandesc totusi, se ataseaza, vor mai mult si in scurt timp unul din cei doi va incepe sa aiba sentimente, moment in care vor incepe problemele si relatia va inceta.
E o relatie lipsita de sentimente, o stare trecatoare in care nimeni nu poate ramane prea mult timp.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Noua, baietilor ne placbig grin.La fete nu`s asa convinsbig grin

| eluboy13 a răspuns:

Sincer imi place... Dar mereu intervine gelozia, dorinta de a avea mai mult, de multe ori chiar totul!
Relatiile de acest gen pot strica multe prietenii!
Nu recomand! Te pup, ciusss! :*

| LittleMønster a răspuns:

Mi se pare ok chestia asta, dar nu cu oricine, o pesoana de incredere preferabil.

| wewe13 a răspuns:

Mai... nu ar fi o problema cat timp sunteti amandoi de acord, dar daca va trece mai mult timp vor interveni sentimentele, la cel putin unul din voi, apoi relatia se va destrama, te sfatuiesc sa nu incerci