| Justotto a întrebat:

Ce parere aveti despre acei prieteni cu beneficii?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Naspa

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca nu ne putem opri sentimentele pentru cineva, inconstient iubim pe cineva

| Violleta2022 a răspuns:

O prietenie cu beneficii inseamna o inteleger intre partneri ca amandoi sa beneficieze in aceeasi masura, din relatia respectiva.
Cum totul este de comun acord, nu vad nici o obligatie sau impediment care sa-i afecteze, pentru ca pot rupe oricand relatia si nimeni nu se poate supara!
Nu, nu cred ca este naspa, dimpotriva, cred ca este o solutie foarte matura si corect luata de ambii partereni.

| Idkidk a răspuns:

Naşpa rău. Dar mai duc şi ei gunoiul din când în când, caută aur în el, şi tot ei îl duc.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca sunt tampiti. Mai devreme sau mai tarziu se gaseste unul sa il placa pe celalalt si uite asa se strica °relatia° lor

| JustStitch a răspuns:

O parere foarte naşpa happy

| DrAgOsss97 a răspuns:

Lasa-te de ei happy