| AfumataSunca a întrebat:

Ce parere aveti de prieteni cu beneficii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu nu are o părere bună. Deci, nici eu. sad

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii tu ce parere are el?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu pun suflet in chesti de genu, dar ce fac alti este treaba lor, sanatate tuturor

| Violleta2022 a răspuns:

O parere proasta, ca-i o mare amagire care la sfaristul zilei nu-ti aduce nici un beneficiu, fiindca tot singur/singura esti.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent, ce fac altii cu viata lor personala... este strict problema lor.

| siriusblack98 a răspuns:

Una foarte bună. Pentru cei care nu caută să se implice în relații și vor doar sex de comun acord, why not?!

| DonEduardo a răspuns:

Prieteni sau prietenii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna

| Anonimboy17year a răspuns:

Cate o data merge..., daca mergem dupa zicala:"Dumnezeu ti.a dat sa dai, nu sa mergi cu ea in rai" nu e asa rea ideea de prieteni cu beneficii, si daca va mai si simtiti bine e perfect...

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Moah...cunoști definiția de " prieteni cu beneficii "? Eu unu mi se pare ceva prostesc si de o falsitate incredibilă. Nu văd nimic bun in astfel de prietenii. E curvăreală pe față si nu ajungi decât să fi un fals/ă cu statut de c.ă declarată...

| ArianaVarcol a răspuns:

Daca nu esti genul care pune suflet si chestii de genul merge si daca gasesti pe cineva care tot asa e super ok.
Nu vad de ce ar fi o problema, sexul este ceva bun si pentru fizic si psihic asa ca do it happy

| AfumataSunca explică (pentru ArianaVarcol):

Nu cred ca exista persoane care sa nu puna suflet.