| sweetangels a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care zice ca a renuntat sa mai iasa cu alte fete (nici nu recunostea cand iesea) si seara dupa ce se desparte de iubita lui le scrie fetelor ca prietena lui "acum a plecat" si se vede cu ele maine. De ce nu recunoaste adevarul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Unii baietii/barbati au nevoie de multe fete ca sa se simta bine, sa se simta puternic ca reuseste sa cucereasca atat de multe fete, este instinctul animalic din noi, sa facem cat mai multe victime, sa cucerim, sa fim inconjurati de oameni care ne plac si ne aduleaza.
Din pacate, unii mint ca sa-si atinga telul, altii o fac fara motiv, nativ, fiind mincionosi patologic, indiferent ca acum promit dar cu prima ocazie cand i se iveste ocazia, mint din nou si nimic nu-i va oprii.

fata aia trebuie sa decida daca vrea sa stea langa un asemenea om, care nu-i invatat sa aiba doar 1 singura femeie, ci sa se inconjoare de mai multe, pentru ca asa se simte el bine si pentru nimic in lume nu vrea sa schimbe asta. Asemena oameni ajung burlaci pe viata, sau soti rai, avand si amante in acelasi timp cu sotia. Dorinta de a fii adulati si inconjurati de femei, este ca aerul pentru ei, este ca un drog la care nu vor renunta vreodata.

Intrebi, daca tot tot nu o iubeste de ce sta cu ea, ei bine, el de fapt iubeste toate fetele, nu doar una, el vrea sa stea cu toate, nu doar cu una, asta nu intelegi tu.
Omului asta ii trebuie un harem de femei, nu doar 1 singura femeie, ii place sa sara din floare in floare, sa se iubeasca cu toate, nu doar cu una.

34 răspunsuri:
| sweetangels explică (pentru Violleta2022):

App, tipa pasionala ce zodie era? si s-au despartit pentru ca si-a gasit ea unu mai tanar? presupun ca amicul vostru a cazut la ea ca era mai tanara

| Violleta2022 a răspuns (pentru sweetangels):

De fapt, erau cam de aceeasi varsta, chiar fusesera amici in tinerete, apoi s-au regasit dupa vreo 10 ani, cand ea era divortata si au iesit la o cafea, de dragul amintirilor si asa au ajuns sa se implice in relatie.
Nu stiu ce zodie este tipa, eu ii cunosc bine pe el si fosta sotie, noi fiind amici de familie.

Jenant, pentru ca sotiei lui nu-i puteam spune ce se intampla cu el, iar pe el il faceam albie de porci cand stiam ca se duce la fufa divortata.
Am considerat ca se joaca cu focul si pana la urma va iesii scantei, ceea ce s-a intamplat dupa aproape 1 an de relatie, dar, el era prins rau in capcana cu fufa divortata si nu i-a pasat de sotie si copil, decat dupa vreo 2-3 ani cand relatia cu fufa s-a incheiat si el a realizat ca si-a pierdut familia.
Ma rog, a mai avut relatii pasagere dupa aceea, dar nu mai stiu nimic de el de vreo 10 ani incoace.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sweetangels):

Nu, te inseli, eu sunt de fapt leoiaca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recunoaste adevarul ca nu vrea. Nu e logic?
Te vrea si pe tine, le vrea si pe ele, de aia.
DAca iti zicea tie, te pierdea si etc.
Imi place ca se dau raspunsuri pe langa subiect laughing