| cstbk a întrebat:

Salut am o prietena de 2 saptamana maine facem 3 saptamani.In ulimul timp am vazut ca intra pe mess si nu imi zice nimic pana nu intru eu in vorba cu ea si cand iasa de pe mess nu imi zice nici noapte buna, la inceput relatie imi zicea noapte buna, te iubesc etc. dar de 1 saptamana cam asa se comporta alt cumva cand vede ca am la statusu ca is suparat ma intreba cateodata ca ce ai patit inima cand vad ca imi scrie asa incep sa zambesc si ii spun ca nu am nimic dar eu de fapt ma enervez cand vad ca numa atuncia imi mai zice asa adica inima la inceput imi zice aproape defiecare data acum imi zice mai rar iar cateodata sta pe invizibil si nu imi scrie nimic. Posibil sa fie suparata pe mine? Eu ii vorbesc frumos si pana acum nu i-am gresit cu nimic grav si de fiecare data cand faceam cea mai mica greseala ii ceream iertare. Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Se pare ca desi sunteti impreuna de foarte putin timp intervine monotonia in relatia voastra. Daca ea nu te baga in seama atunci bag-o tu in seama pe ea.Bafta!

| LiveYourLife a răspuns:

Pai parerea mea ar fi sa vorbiti mai mult fata-n fata ca de obicei pe mess ne plictisim sa tot vorbim noi fetele adica nu stiu dar de fiecare data baietii pe mess abordeaza subiecte plictisitoare bine nu toti...

| Andra_3863 a răspuns:

Doamne fereste.laughing si prietenul meu face la fel ca tine.laughing suferiti de bagari in seama.laughing poate fata e ca mine asa.big grin pur si simplu nu e genu` cu dulcegarii de genu`. si legat de invizibil si ca nu iti zice nimic... poate nu mai are subiecte.big grin mai renuntati la mess si iesiti mai mult impreuna. doar asa o sa comunicati mai mult. pe mess o sa incepeti sa va certati.happy

bafta si iubiti`va multsmug

Răspuns utilizator avertizat
| CRM a răspuns:

Eu cred ca nu tine la tine asa mult. sincer! crede.ma o fata cand ii place de un baiat cu adevarat nu se comporta asa happy