| pinky_9280 a întrebat:

Ce parere aveti de un baiat care se desparte de tine si de ziua ta iti zice la multi ani iar u ii dai un respuns urat iar el nu mai zice nimic si apoi iti sterge idiul?

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Baiat cu capu pe umeri ce sa zic. Pai, ca el sa vrea sa va impacati, nu neaparat ca sa mai fiti impreuna, poate si ca prieteni, iar tu sa ii raspunzi urat, care ti se pare ca ar fi consecinta logica a faptelor tale?

| elenac a răspuns:

Ca baiatul e simtit si nu ti-a uitat ziua de nastere iar tu ai fost cam geloasa si isterica cu un raspuns urat. e toata vina ta, cere-ti scuze!

| Iull a răspuns:

I-ai raspuns urat cand el nu a facut decat sa-si aminteaza de ziua ta si sa-ti faca o urare?raised eyebrows Cred si eu ca s-a simtit prost si ti-a sters id-ul din moment ce el a avut o intentie buna. Daca v-ati despartit nu inseamna ca nu o sa mai vorbesti cu el toata viata ta.

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Cu siguranta i-ai ranit orgoliul. Daca vrei sa se indrepte situatia, ia tu initiativa.hee hee xoxo

| Ghetutza a răspuns:

Parerea mea este ca gestul trebuia respectat... daca si'a adus aminte sa-ti zica "happy b'day!" e ceva. Trebuie apreciat. Acum poate ca ai vorbit urat cu el din motive strict personale, dar uneori trebuie sa stim sa apreciem unele lucruri, indiferent de ce a fost in trecut. Iar cu stersul id'ului, de unde sti ca l-a sters? Poate nu a intrat o perioada lunga sau te'a pus pe offline