| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti o fata va aprecia asa cadou?
P.S. Ei nu'i plac cadourile si ma roaga ca sa nu'i cumpar nimic, dar cadourile pentru mine, este o demonstrare ca persoana intr-adevar ceva insemna pentru mine.Si doresc sa aflu daca ea va aprecia acest mic si timid cadou

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cadourile sunt motive de bucurie,in general, de atentie tandra si gand frumos, de cele mai multe ori.
Chiar daca nu ne-ai precizat care e cadoul pe care vrei sa-l faci, consider ca va fi primit cu drag si bucurie!
Poate sa iti reproseze zambind ca nu trebuia, dar se va bucura in final!
happy

| mgtow a răspuns:

Zici ca e un obiect nu un cadou si vezi ce fata pune cand il vede, sa traga concluzia in alti termeni.

| AR1373 a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi o carte.
Fetele nu vor sa para atrase de bani si de cadouri si de asta ti-a zis ca nu vrea un cadou, dar se va bucura daca ii vei da un cadou-asa sunt fetele-.

| neutrino a răspuns:

Care "asa cadou"? Totusi ofera-i un cadou.

| SorinTudor a răspuns:

Toate fetele zic ca nu vor cadouri din modestie da asta nu inseamna ca nu asteapta un cadou mic... oricum despre ce cadou este vorba?

| MacheteX a răspuns:

Cumpara-i un lant discret ^^