| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar iubitului meu de ziua lui?
Nu-i plac cadourile simple (haine), mi-a spus ca prefera cadourile care sa insemne ceva?
Imi dai o idee despre ce sa-i cumpar? (in afara de cele facute, mi se par stupide si nu l-ar impresiona)

6 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Simplu orice crede-ma numai sa isi aduca aminte cu drag de cite ori vede acel cadou..credema te va iubi mai mult...

Răspuns utilizator avertizat
| KompliKat a răspuns:

Te-ai gandit vreodata sa ii iei ceva nu stiu...din locu unde v-ati vazut prima data sau ati avut primul sarut sau pur si simplu o seara in doi...si va semnifica destul! Lucruri mici, dar care reprezinta un lucruri mari! sper ca te.am ajutat!

| Adrienutza_3542 a răspuns:

Dai ceva ce ii va ramine ca amintire pentru tot restul vietii, ca de exemplu poza voastra sa o faci si sa o pui in rama, sau ceva de genu )
Sper ca te-am ajutat

| hamsie10 a răspuns:

Poti sa ii iei o ruleta cu shot-uri, mie mi se pare foarte tare!

http://falit.net/ruleta-cu-shot-uri/

| wolder a răspuns (pentru hamsie10):

E o idee destul de buna mai ales ca el e un tip de gasca si obisnuieste sa bea acasa la el cu prietenii, cadoul asta i-ar folosi.
Vreau o parere! sad
N-as vrea sa nu-i placa.