| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar prietenei mele? Nu prea ii plac cadourile gen parfum,bijuterii, accesori de par.Voi ce ziceti ca as putea sa-i cupar?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu iti recomand prajituriile de craciun sunt foarte gustoase!

| mean a răspuns:

O carte buna, un set de cosmetica (gel de dus, crem etc.), un ursulet, o caciulita de Mos Craciun.

| AliveOne a răspuns:

Un medalion frumos tip stea sau inima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ciocolata, niste flori o zi intr-un loc interesant ca la parcurile astea gen tivoli super faine.cred ca sae bucura succes big grin

| Crucia a răspuns:

Ciocolată Milkaaaa happy.
Depinde, dacă o cunoşti aşa de bine, poţi să-ţi dai seama, ce-i place şi ce-i displace. Fii mai atent în prezenţa ei şi vezi ce îşi doreşte.
Baftăă! :*.

| Butica_Bianca_1913 a răspuns:

Un animalut. Ceva.