| AlinAsu a întrebat:

Ce se intreb o fata cand ies cu ea la prima intalnire, mie imi place de fata respectiva si ea ma simpatizeaza pe mine dar cand vorbesc cu ea ma pierd de tot! Va rog ajutati-ma ce sa vorbesc cu ea!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte si incearca sa porti o discutie cu ea astfel incat sa incepeti o relatie frumoasa si durabila.

| ciprian2001 a răspuns:

Fetelor de obicei le place asta, deoarece isi dau seama ca o placi.Un baiat cand flirteaza cu o fata poate sa faca toate complimentele posibile si toate vrajelile posibile dar doar cu fata pe care o place cu adevarat se balbaie si se pierde.E ok, o sa iti treaca dupa cateva intalniri, nu iti mai fa griji.Bafta :3