| ExtremaZilei a întrebat:

Tin la o fata foarte mult, n-am mai tinut la cineva atat de mult de ceva vreme. Ce sa fac la prima intalnire? Sa o ridic in slavi sau sa ma port cu ea cu moderatie, adica sa nu ma lansez in declaratii prea siropoase? Nu as vrea sa o pierd, e foarte draguta cu mine si ma place si ea destul de mult.

Răspuns Câştigător
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Wow! :X ce dulce... pai nhuuu... ia`o incet ca ea daca nu vr s o pierzi happy Go slowlove struck vb ca ea, spune`i ce simti pentru ea dr nu l prima intalnire poathe cand v intalniti pentru a 2-3a oara, si intreab`o daca e posibil ca si ea s simta ceva pentru tine orkt d miikutz ar fi happy. Daca o iei incet ai mai multe shanse smug Orkm bft. :* Fundaa?happybatting eyelashes

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

La prima intalnire nu trebuie sa sari cu declaratii siropoase. trebuie sa-i lasi o impresie buna despre tine.

| Enna90 a răspuns:

Ia-o usor, toate fetele sunt impresionate de baietii care nu se dau prea mult in spectacol de la prima intalnire, vorbeste cu ea lejer, usor, usor se va atasa si mai mult de tine! Multa Bafta!