| Strong_4692 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat de la verisoaramea dupa strada e cu 5 ani mai mare ca mine si el ma simpatizeaza dar prietenii lui nu il lasa sa vb ca mine si dk e ceva sa ma vada ca vorbesc cu el se duc repede la mama.va rog. ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si care e problema? Ce-s 5 ani diferenta avand in vedere ca sunteti doar amici? Ce conceptii din secolul trecutoh go on

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune'le sa nu se mai bage ei pentru ca u e treaba lor! si oricum, doar vorbiti ca niste prieteni.nimic mai mult happy

| gigiro a răspuns:

Vorbeste cu mama ta:spune-i ca vorbiti lucruri legate de scoala.

| mikilooooooooo a răspuns:

Si...de curiozitate tu catii ani ai? 9 sau 10!? cand veniti cu o intrebare puneti toate detaliile//