| Innuka a întrebat:

CIne imi spune cum pot dezactiva un cont de pe Cinemagia? scuze de cat dar e cea mai accesata.

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Nu poti anula sau dezactiva un cont de pe acest site, din pacate si eu sunt abonat de-al lor dar poti intra pe cinemagie, intri in contul tau la User cp - edit option si debifezi cele doua optiuni sau cand primesti mail de la ei il raportezi ca fiind spam.
O alta optiune este sa iti schimbi adresa de mail din contul cinemagiei si te-ai scapat de ei.