| ioana7625 a întrebat:

cine stie cum se afla numarul pe vodafone, in afara de faza cu beep-ul ca n-am credit am numai minute internationale. intrebarea este cum pot afla numarul de >tel? primul funda+vot scuze categoria dar este foarte urgent

Răspuns Câştigător
| zzzzz a răspuns:

Suni la *222 si vorbeste cu un operator care te va indruma.

2 răspunsuri:
| SunShine_6784 a răspuns:

Are dreptate andreea. Poti da un sms ca suna`ma.o solicitare de credit[unei alte pers care sa iti spuna nr tau]sau daca vrei sa fie si ceva amuzant poti da la *147# pana ajungi la "bancuri"iar prietenul la care vrei sa ajunga bancul iti va spune nr tau de telefon! happy

Sper ca te-am ajutat! :*

| andreea_6645 a răspuns:

Trimite un msj cu suna'ma unei persoane, suni la *120# si persoana respectiva iti va spune nr de telwinking