| Darius123456 a întrebat:

La 333 imi zice ca am 400 de minute internationale in europa, si cand vreau sa sun in Spania imi zice ca nu am credit, si cu un minut inainte am putut suna.
+ ca pot suna in Vodafone eu fiind pe Orange, si cand sun pe oricine imi zice numar invalid, va rog ajutati-ma am nevoie urgent

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Vrem sa verificam si noi contul tau.
Te asteptam cu numarul de telefon, in sectiunea de mesaje private; analizam ce s-a intamplat si revenim cu un raspuns catre tine.
O zi buna,
Orange Helper

| clau44 a răspuns:

Poate nu ai minute numai in retelele partenere din Spania al operatorului. Poate fi si din telefon, sau telefonul destinatarului.
Suna la Orange si intreaba.

| Darius123456 explică:

+ ca imi zice ca sunt valabile pana in 2.01. 2017 va rog ajutati-ma