| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament Vodafone si numarul incepe cu 075 (numar de Orange). Cu ce minute vorbesc pe Orange si cu ce minute pe Vodafone?(nationale / internationale)
FUNDA

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu cele naționale vorbești în toate rețelele în țară, internațional doar fix!
Sfat: sună la Relații cu Clienții, că este cel mai bine.
Pa, pa.

| TheTimeKiller a răspuns:

Pe Orange si cosmote vorbesti cu cele nationale. Cu minute internationale vorbesti in alte tari. Si cu minute in retea vorbesti in Vodafone.

| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Minutele nationale respectiv cele internationale le folosesti ca sa vorbesti in alte retele sau in alte tari iar minutele incluse in abonament le folosesti ca sa vorbesti in reteaua Vodafaone...P.S Nu conteaza cum incepe numarul atat timp cat esti in reteaua Vodafone Funda?