| anonim_4396 a întrebat:

Colegul meu de banca geseste cate un motiv si ma ia mereu de mana si nu mai imi da drumul sau isi pune capul pe mine(de exemplu isi intinde mana pe banca pe partea mea, il iau de mana sa i-o dau pe partea lui si mereu nu mai imi lasa mana);(se preface ca il doare capul si isi pune capul pe umarul meu) sau (se intinde si pune mana pe spatele meu).

Credeti ca ma place?

Va multumesc mult anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| hotshotb a răspuns:

Da te place si nu stie cum sa se bage in seama cu tn.incearca sa gaseasca motive pentru a te lua de mana, pentru a se apropia de tine si vrea sa vada daca tu accepti, daca il placi si tu big grin

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu credem. Sînte m convinși, m ai mult ca sigur te place! Vezi să nu te lase, ....gravidă.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tongue Te place. happy

| bogdan72 a răspuns:

Da. Mai intrebi?

| SakonSIUkon a răspuns:

Logic ca te place.

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Sa nu exageram...

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Va rog! Vreau raspunsuri serioase! Nu pornografice!