| Simo_9496 a întrebat:

Crede-ti ca poate exista o relatie adevarata intre o fata de 13 ani si un bait de 18 ani? nu vreau raspunsuri tampite.

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, daca nu se gandesc la prostii, inca nu este vremea pentru astea.
Nu-L lasati pe Dumnezeu la o parte, el poate sa va intareasca relatia.
Domnul fie cu voi.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Depinde de parteneri. iubirea nu are limite si varsta nu conteaza, ddar daca o fata de 13 ani vrea o reletie serioasa cu un baiat de 18 trebuie sa-i arate cat de maturae si cat de devotate e oricum sa stii ca aproape toate fetele sa dezvolta mai repede ca baieti ata fizic cat si spiritual si sunt in stare sa cucereasca aieti mult mai mari decat ele(la mine a mers:d)

| monique a răspuns:

Daca are rabdare sa cresti si tu, te respecta si te asteapta; daca te ajuta cand ti-e greu si nu se teme sa te prezinte parintilor si prietenilor da, se poate. Altfel vrea doar sa profite de tine.

| Ionutzz97 a răspuns:

Da se poate

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Depinde... daca te place cu adev te va respecta si nu`ti va cere sa-ti dovedesti dragostea prin sex. Daca doar vrea sa`si bata joc o sa se culce cu tine si o sa te lase, si daca n`o sa vrei s`o faci cu el o sa-ti dea papucii. Icearca si tu sa-ti gasesti un baiat mai mic, mai apropiat de varsta ta (de ex. eu am 14 ani si stau cu unu` de 17. ai putea si u sa stai cu unu de 15-16 ). Daca chiar il placi pe acel baiat stai o perioda cu el si vezi cum se comporta cu tine.Succes!

| IceCream22 a răspuns:

Da, poate fi posibila, doar daca este dragoste adevarata ( amandoi sa simtiti acelasi lucru unul pentru celalalt ). Dar nu se exclude faptul sa fie doar o aventura de 1 luna, doar ca sa fie. Si inca ceva, el va dori probabil sa intretineti relatii sexuale si nu cred ca ai fi de acord sa faci asta la 13 ani ( e prea din timp), asa ca poate va cauta in alta parte, iar tu te vei supara, vei fi geloasa, vor interveni dicutii si discutii, iar relatia se va destrama straight face. Ai mare grija ce faci, bineinteles ce ti-am zis sunt niste simple cazuri, relatia poate avea mai multe deznodamanturi!winking

| Alexandra_2197 a răspuns:

Asta depinde doar de voi happy
Trebuie sa te convingi si tu ca te merita si astfel vei afla daca chiar isi doreste o relatie adevarata cu tine sau doar sa profite
daca te va intreba da varstra la care vrei sa te dezvirginezi (in cazul in care imi esti virgina) si va insista pe tema cu dezvirginarea ai grija sa nu pui suflet.pentru ca este foarte probabil sa stea cu tine doar pentru asta
iti doresc numai bine
si bafta :*

| Lorien_2084 a răspuns:

Bineinteles ca se poate. Depinde doar de voi, nu de conveniente sociale si de alte cutume. Succes!

| ihaterain a răspuns:

Acum daca tineti unul la celalalt puteti avea o relatie dar este foarte mare prapastia intre voi [ma refer la diferenta de varsta]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi eu in locul tau NU pentru ca el are o varsta si el isi poate bate joc de tine oricand cel putin asta e parerea mea

| Simo_9496 explică:

Scuze, baiat