| Simo_9496 a întrebat:

Crede-ti ca poare exista o relati-e intre o fta de 13 ani si un bait de 18 ani?

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Depinde ce cauta el la o fata
dar in general nu...
te sfatuiesc sa nu te bagi pentru ca o sa suferi la un mom dat.

| Азбука a răspuns:

Da, cu conditia ca fata sa scrie corect!
credeti = credeti
relati-e = relatie
- si bineinteles, fara prescurtari happy

| Ирина19 a răspuns:

Da, sigur, chiar si eu am avut o relatie la virsta de 14ani cu un baiat de 19 ani si a durat 3 ani, a fost o relatie frumoasa! Stai linistita ca nu conteaza anii daca exista iubire intre voi!

| shtephie a răspuns:

Orice este posibil! Dar gandeste'te mai bine inainte sa incepi sau sa continui aceasta relatie! Totusi la varsta voastra se observa diferenta dintre voiwinking

| Ioana2518 a răspuns:

Da normal! Mai ales daca si fata este mai dezvoltata.eu nu cred ca se va obs vre`o diferenta de varstetongue...Deci mergebig grintongue

| alone a răspuns:

Oarecum, depinde d ei si dc simt unu pentru altu!:d

| Mihaic93 a răspuns:

"Crede-ti"
"poare"
"relati-e"
"fta"
"bait"

Ai tu 18 ani? mai degraba 8 jumate.

| Fatacuochicaprui a răspuns:

Normal ca se poate daca cei2 se iubesc varsta nu prea conteaza, insa asta depinde sh de caracterul fiecaruia, adica nu cred ca ar fi normal ca fata sa se mai joace cu paapusile, iar baiatu deja e major intampinand toate greutatsile vieti... dar in rest nu e cine stie ce treaba voastra eu zis ca ar mergewinking

| adina_6125 a răspuns:

Daca exista iubire vaRSTA Nu conteaza

| KatVonB a răspuns:

Daca baiatul nu are vre`un plan cu fata. dalaughing.

| alexx_8375 a răspuns:

Sigur da sa stii ca baiatu' i-o trage pana la urma

| MiraJ a răspuns:

Da... o relatie pana face fata 14 ani, cat sa o rezolve ca dupa aia, wave Drum Bunwinking

| Cineva! a răspuns:

Buna! Chiar daca te dezamagesc, dupa parerea mea sansele de a avea o relatie perfecta sunt chiar minime. Diferentza de varsta nu e mare daca o provesti in mod obisnuit.(adica un barbat e 30 u o femeie de 25), dar la varstele voastre da! e una mare. Un baiat-barbat in devenire, ar fi impreuna cu o fata de 13?raised eyebrows. WTF? Dupa parerea mea-si subliniez PAREREA MEA-El ar avea un alt interes! Tu daca ai avea 18 ani, si ai fi baiat ai fi cu o fata de 13 ani?! Nah, Nu cred, dar tot ce e posibil. Oricum ai grija:-J! Bafta.