| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti ca poate exista o relatie adevarata intre o fata de 13 ani si un baiat de 18ani?

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu nu cred.Cred ca el vrea doar sex de la tine thinking

| Vizitiul a răspuns:

Nu! Baiatul de 18 ani profita de naivitatea fetei de 13 ani. Dar nici respectivul nu are creier, daca se implica intr-o relatie cu o fata de 13 ani (chiar daca aceasta insista).

| moonY a răspuns:

eu aveam 14 ani, el 21.
relatia a durat cateva luni, apoi au urmat impacari si despartiri.ne desparteam pentru un an, apoi reluam relatia pentru cateva saptamani.si iar ne desparteam.treceau anii, ne continuam vietile separat, apoi ne intalneam din nou. dar dupa cateva saptamani puneam punct.sau punct si virgula
nu am facut sex.
i-am gresit enorm. m-a iubit 6 ani.
dupa 8ani inca ma suna

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu prea cred poate doar profita de ea sa faca sex

| Puffu a răspuns:

Depinde de caracterul baiatului. Sincer da, poate sa se infiripe o relatie! NU conteaza varsta. Conteaza mentalitatea fiecaruia. Daca el este un obsedat, un vagabont s. a. m. d., va profita de ea si doar atat! ( Asta daca si domnita se "arunca" in capcana iubirii ). Daca tipul e la locul lui, si chiar a vazut in aceasta fata o persoana aproximativ perfecta, totul va fi superb! Cazul II vine atunci cand tipa de 13 ani e fana Hana si habar n-are ce face, atunci clar baiatul va profita, cum am zis mai sus. Insa daca ea este mental dezvoltata ( cat si fizic, asta nu prea e obligatoriu ) si stie ceea ce face, iar totul poate sa fie superb!

Sanatate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In mintea fetei de 13 ani da, exista relatie adevarata dar in mintea baiatului de 18 ani exista doar un singur lucru: SEX.

Răspuns utilizator avertizat
| annammaryya a răspuns:

13-18 nu, dar19-24, 25-30 da

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Sunt cazuri rare. Dar eu totuși nu aș fi prea sigură. Un copil la 13 ani nu este destul de matur astfel încât să știe ce înseamnă o relație și ce presupune ea. Cum să-i facă față și cum să se comporte. Iar dacă un băiat de 18 ani îi face curte unei fete de 13 ani, ori vrea de la ea un singur lucru, care nu e greu de imaginat, ori e inconștient, ca să nu zic nebun. O astfel de relație, chiar dacă va începe, se va destrăma repede. Pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DEpinde daca tie chiar iti place baiatul astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu 14 El 23

Si inca suntem impreuna dupa aproape 3 ani, discutati inainte astfel incat sa fiti siguri de ceea ce vreti si totul e posibil.

| mariuSteaua a răspuns:

Uite, eu nu ma iau dupa raspunsurile colegilor, insa situatia variaza de la om la om...
Depinde ce vrea si fata de 13 ani, depinde ce vrea si baiatul de 18...
Un lucru e clar, fata trebuie sa ii vorbeasca deschis despre faptul ca ea nu vrea sa isi inceapa viata sexuala (daca nu vrea) si in momentul asta vei vedea ce va zice baiatul. E simplu