| FuckLife69 a întrebat:

Credeti ca 8 ani e o diferenta mare între o fata si un baiat? Gen 20-28

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca cea mai buna combinatie este baiatul de 20 si fata de 28. Sa nu ma intrebati de ce ca n-o pot spune aici.

| Wihox a răspuns:

20-28 = -8, nu e chiar o diferenta asa mare, adica am vazut si mai rele gen 4567-1235 big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e diferența așa mare. Dacă era o diferență de 15-20 de ani atunci da, era destul de mare!

| R0R0 a răspuns:

Nu neaparat.
Dragostea contează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dragoste este ce mai conteaza? laughing Atata timp cat te intelegi cu persoana aia nu vad de ce ar conta varsta o data ce esti major.

| CityOfSatan a răspuns:

Nu, e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| SofiaAbigail a răspuns:

In cazul asta nu chiar pentru ca ea are peste 18.

| Kapss a răspuns:

Stiu cazuri si mai aiurea..gen 16-28. Fiecare dupa prejudecatile lui. Daca voua vi se pare ok, nu ar trebui sa va luati dupa parerea celor din jur!
Dar grija mare si la intentiile baiatului, pentru ca de cele mai multe ori iese cam nasol. Vorbesc despre incredere...intelegi tu.
Sa fie intr-un ceas bun! big grin