| rrrrares33 a întrebat:

Buna TPU...
Cum as putea devein mai amuzant? ca fire?
Si mereu cand sunt cu o fata ( mai frumoasa) ma rusinez si nu zic aproape nimic de frica sa nu zic o prostie... cum pot sa scap de timiditatea asta?
Funda! =)

6 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Daca nu spui nimic, nu poate fi mai bine. Nu-ti mai face griji ca spui prostii. Daca spui azi o prostie, inveti ca pe viitor sa nu o mai spui. Si tot asa. Cum sa devii amuzant? Pai, spune glume, lucruri amuzante care ii fac pe altii sa rada, nu mai fii serios.

| grab a răspuns:

Pai o fi de vine si varsta.
intre timp asa incearca sa citesti si sa vizionezi multa opera despre comedie si relatii interumane.

si standup comedy ti-ar putea adauga ceva glume in program.

sau niste filme de tineret... sau nite filmulete online despre intarirea increderii in sine.

bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti intre baieti cum te comporti?

Răspuns utilizator avertizat
| suntZeu a răspuns:

Salut prietene...in primul rand o sa te dezamagesc spunanduti ca te poti naste cu acest lucru sau te poti naste fara el, oricum eu sunt unul din aceia ce stiu sa faca o fata sa se simta bine si sa rada, incearca sa citesti cat mai multe glume si lucruri de genu, iti va intra in sange la umomendat si iti vei creea proprile replici NICIODATA sa nu iti fie frica ca ce vei spune va fi o prostie, fa ce simti greselile te vor ajuta sa evoluezi personalitatea tawinking

| BaroS_7350 a răspuns:

Fii acelasi TU! Sa te cunoasca ca persoana care esti cu adevarat... Inteleg ca iti este frica daca faci vreo prostie. te va intelege! Iti ceri scuze si spui ca ai emotii pe langa o fata asa frumoasa... Si asa si ea se va rusina.