| JonD a întrebat:

Am o intrebare mai dubioasa,cum as putea sa scap de timiditate,mentionez sunt baiat,mereu ma face sa regret timiditatea, ca la un moment dat nu am facut un lucru pentru ca am fost prea timid.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Conteaza motivatia cel mai mult

| tequila568 a răspuns:

Cand te cunosti cu cineva sau cand esti in peajma unei fete si vrei sa ii zici ca o placi/iubesti gandeste-te asa:Eu trebuie sa ii zic ceea ce simt altfel o voi pierde.Iti iei inima in dinti si ii zici si fac pariu ca nu o sa te refuze si daca te refuza trebuie sa accepti realitatea si sa treci peste, o sa mai cunosti fete. Funda?batting eyelashes