| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-e frica sa nu ma uratesc? ati avut frica asta vreodata? e asa o prostie da nu stiu cum sa scap de ea. poate din cauza ca inainte aratam naspa...si acum desi mi se fac complimente parca sunt degeaba..cu cat mi se zice ca sunt frumoasa cu atata mi e frica sa nu ma uratesc, nu stiu de ce.

4 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Fetele au nevoie de complimente, sunt dependente de frumusete, un narcisism imposibil de inteles de noi barbatii...

Dar asa este normal, frumos si natural!
Femeile pana la urma sunt frumoase ca sa atraga parteneri...

Femeile care exagereaza cu timpul petrecut in fata oglinzii si spun ca vor sa fie frumoase pentru ele....sunt mincinoase sau narciste.

Nu sunt fata, nu am cum sa inteleg...

| Pitzipoanca a răspuns:

Pentru ca esti superficiala si singura ta preocupare e modul in care arati. Cauta-ti un hobby.

| Violente a răspuns:

Mofturile varstei, linișteste-te, cine te place te place asa cum esti, nu se merita nici schimbarea unghiilor pentru cineva anume, fii tu însuți si lasă-ți corpul sa se dezvolte asa cum simte, nu îi comanda sa fie frumos sau urat.

Fiecare din noi avem momente cand suntem cei mai frumosi de pe Pamant, iar uneori suntem cei mai hidoși.

Nu te mai prosti cu gandurile ca vei deveni urata, ai acest gand deoarece esti in pragul apogeului, toata lumea iti spune ca esti frumoasa, ți se fac complimente, simți ca esti in varful piramidei si e si normal sa-ti fie frica sa nu cazi, teama de înălțime. laughing

Ai grija de tine!

| AnnaBebitza a răspuns (pentru Violente):

Dalaughing buna asta cu teama de inaltime...chiar asta e..si sunt si asa sperioasa de felhee heeda imi place asa cum e acum si nu vreau sa se termine..sa nu cad, vorba ta