| Mlov3u4ever a întrebat:

Cum as putea sa-i spun unui baiat ca il plac (el nu vorbeste cu mine de o saptamana, nu prea ne cunoastem).Dau fundita.happy:*

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Pai incearca sa iti ceri scuze si vorbestei sincer. Incearca sa va cunoasteti mai bine

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Plateste-l pentru a te asculta.

| dragos9234 a răspuns:

Presupun ca ai auzit de expresia face to face.
Incearca asa, da ccele mai bune rezultate.

| Assu53 a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i, ori fa-ti o pretena buna care se intelge cu el si sa ii zica eawinking

| Qinz a răspuns:

Desi ti se pare ciudat, baietii asteapta ei primii ca o fata sa le ca il plac, si odata ce le-ai zis, nu mai scapi de el...
Ii bine sa ii zici fata in fata, serios nu pe mess, nu la tel, fata in fata, eu stiu cand va dati cu rolele, eu stiu o iesire in 2 amuzanta, si totul o sa vina de la sine crede-ma, caci cuvintele care au cele mai mult succes, nu sunt cele planuite, si doar cele spuse de suflet pe loc, deoarece sufletu are cel mai bun jargon.

| Rooobi a răspuns:

Pai pana acum ai vorbit cu el pe mess fb? sau in realitate?

| Mlov3u4ever explică (pentru Rooobi):

Da. am vorbit. Dar este cam suparat pe mine.

| Rooobi a răspuns (pentru Mlov3u4ever):

Pai incearca sa iti ceri scuze si vorbestei sincer. Incearca sa va cunoasteti mai bine

| Mlov3u4ever explică:

Ms la toti pentru raspunsuri...dar am decat o fundita.big grinsad

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a răspuns (pentru Mlov3u4ever):

Vorbeste cat mai frumos

| Primavarus_Valentina-mihaela_1993 a răspuns (pentru Mlov3u4ever):

Vorbeste cat mai frumos, mie nu-mi place de numeni

| BioCore a răspuns:

Nu-i spui si astfel ai o bataie de cap in minus.

| theotheuka a răspuns:

Am trecut si eu prin asta cu un baiat si am sfatul potrivit, cred.Deci sa iti spun ce am facut eu si chiar a fost usor, decat sa ii spun asta in fata.Deci mi-am facut un ID-de mess si el nu stia cine sunt si i-am spus ca il plac, ca sunt din clasa de la el, m-am descris singura si el si-a dat seama si mi-a spus.Deci daca e in clasa ta fa rost de ID ul lui de la colegi de clasa. Daca nu este, fa rost de la altcineva.
Sau un alt sfat este scrii un biletel de dragoste anonim, fa asta si prezinta-te :,, Buna, te plac, sunt in clasa x, sunt o fata blonda, bruneta, x, y'' si alte lucruri si odata si odata o sa isi dea seama cine esti. Sper ca te-am ajutat mult!
Fundita? Plzzz

| Simina_Julestean_1996 a răspuns:

Fa tu primul pas vorbeste cu el

| AncutzaDragutza2000 a răspuns:

Deci..si mie mi-a placut de un baiat mai mare.si nu am avut curaj sa ii zic.o prietena i-a cerut Id de mess pentru ca il cunostea mai bine.iar eu i-am scris:Ceau..de atunci am tot vb ne-am cunoscut.iar intr-o seara am devenit iubiti am iesit impreuna m-a sarutat..si nu il cunosteam deloc doar ne mai salutam..ai putea sa incerci sa ii ceri ID ca tu ai mai mari sansele decat le-am avut eu. poate ar merge...Multa Bafta!:*:*happy:X

| Mlov3u4ever explică (pentru AncutzaDragutza2000):

Multumesc frumos!:X:X:*:*

| AncutzaDragutza2000 a răspuns (pentru Mlov3u4ever):

Cuplacere..ai incercat sa faci ce ti-am zis?:*:*