| AndaluziaM a întrebat:

Hy allz am si eu o problemuta imi place de un baiat de o saptamana practic ne cunoastem de cand eream copii dar eu m-am mutat si am revenit din nou in fine suntem prieteni,vorbim mereu e uita dupa mine... si eu la fel...ce as putea face cum sa fac sa afle asta,, mie cam frica sa-i spun, dau fundita! urgent!

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai ai putea prin gesturi.
Uita-te adanc in ochii lui 1 secunda cand se uita si el, apoi introarce-te si zambeste happy
Va ciocniti ''intamplator''
Cauta mereu un pretext sa il atingi.
Sa ii faci complimente.
Din mici gesturi o sa isi dea si el seama happy

| mariashiatat a răspuns:

Tuturor ne este frica sa spunem cuiva ca il placem dar trebuie sa iti depasesti teama si sa ii spui ceea ce simti.