| Pufoshel300 a întrebat:

cum as putea sa-mi fac singur un hickey pe gat? vreau sa fac geloasa o fatalaughing

Răspuns Câştigător
| sir sanjei a răspuns:

Poti cu smirghel sa faci chestia asta.
Tai o bucata de smirghel cam cat 2 monede si te freci circular pe gat acolo unde vrei sa ai semnul. Freci tare pana cand incepe sa usture unpic. Cand incepe sa usture mai freci vreo 2 minute si ai rezolvat.
Daca nu ai smirghel foloseste un burete nou de vase, O sa trebuiasca sa freci mai ferm si mai mult dar o sa reusesti.
Fata respectiva va fi foarte geloasa mai ales daca ii spui ca ai capatat semnul de la o fata cu 2 ani mai mare ca tine!
Succes!

6 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Foloseste proteza lu bunica-ta.

| Pufoshel300 explică (pentru Xelon):

Raspunsuri serioase daca se poate

| Camuflaj2017x a răspuns:

Enerveaza-ti cainele/motanu/porcu'...etc si baga-te cu gatul in el.

| MasterDisk a răspuns:

Suna un prieten...

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

O pui pe ma-tha sa te muste