| anonimalod88 a întrebat:

Vreau sa ii fac iubitului meu un hickey dar imi e rusine sa ii spun.
Cum as putea sa fac sa isi dea seama ca vreau asta? Sau ca el sa imi faca mie?
Cum sa incep sa il fac, fara sa ii spun

**

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

In general chestiile astea se fac fara sa ii spui
daca ii spui nu mai are nici un farmec
si oricum ar trebui sa o faci intr-un moment FOARTE intens

si oricum daca i-o faci tu foarte, FOARTE probabil ca o sa ti-o faca si el

| Patronu1 a răspuns:

Perversa mica, sfatul meu este după ce va mozoliti sa îl apuci cu dinții de buza și sa îl tragi usor, ai grija sa nu ramai cu ce ai muscat în gura ca atunci o sa creadă ca ești fata lu Hannibal Lecter. Și nici sa nu ii dai sângele prea rău că atunci o sa iasă vampirii la lumina. Și ca să lăsăm gluma la o parte, nici de gat nu ar fi o idee rea, dar ai grija cu jugulara atunci. O alta idee ar fi sa lași telefonul cu pagina asta deschisa și sa citească întrebare pe care ai pus-o, se prinde el. Vezi sa nu îl marchezi pe viata ca o sa fie cam greu de explicat ulterior mamei/amantei. Uite ca mi-ai dat o idee pentru mine cu prietena mea, raman dator. Bafta!

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Patronu1):

"Și nici sa nu ii dai sângele prea rău că atunci o sa iasă vampirii la lumina." rolling on the floor))))))))))))

| aanaaaaxqq a răspuns:

Ei zic ca atunci cand va sarutati, cand va sarutati asa mai intens si astea, intr-un loc unde sunteti doar voi doi, atunci el o sa simta nevoia sa o faca sau daca vrei sa i faci tu cand il saruti, pupa l tot mai jos pana la gat si ii faci