| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Cum sa scapi mai repede de un hickey? Si ce as putea sa le spun parintilor de acel semn? (o minciuna buna =]] )

Răspuns Câştigător
| Anonim5647 a răspuns:

Spune.i ca te.a luat o fata in brate si a vrut sa te muste in gluma, dar a lasat semn, le spui ca te-ai luat de ea ca nu ti-am comvenit, ca nu-ti plac genul asta de lucruri, FUNDA?

2 răspunsuri:
| Li200La a răspuns:

Dacă e pe gat cu o eșarfă. Dacă e pe mana poarta bluze lungi. Dacă te prinde fa pe prostul. Nu îți poți minți părinții decât foarte rar.

| AlexXxDDD99 a răspuns:

Gheata pe zona respectiva si fond de ten ajuta, in ce loc este?