| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca as putea face sa am mai multa incredere in mine? Am 15 ani si vreau sa-mi fac o prietena ca m-am saturat de singuratate. Cum sa incep sa cunosc fete si sa ma imprietenesc cu ele? Va rog sa ma ajutati,

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Ca sa cunosti fete: Pai, poti sa incepi sa analizezi fetele din clasa ta si sa vezi daca iti place de una mai mult. Sau poti participa la actiuni de voluntariat (Fetele merg mult la de astea)
Daca vezi o necunoscuta, ce te fermeaca, te bagi subtil in seama fata de ea(Daca sta pe o banca, intreab-o daca te poti aseza langa ea; daca sunteti pe drum, intra intamplator in ea si invit-o la un suc ca sa te ierte ca esti Neatent)
Poti deveni usor prietenul unei fete. Nu interveni prea mult in viata lor (Nu e important trecutul, ci viitorul). Nu fii rusinos! Fetele urasc asta.

Bafta! big grin

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Trebuie sa fi oleaca badaran cu ele, le place asta, da-le peste fund, fa prostioare

| neutrino a răspuns:

Prima data incepi cu, colegele de clasa, pe care deja le cunosti, apoi treci la colegele de scoala. Dupa ce rezovi cu ele, deja ai capatat experienta si poti "ataca" fetele din alte scoli.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Esti un tip minunat! Crezi ca fata de care iti place vede ceva mai interesant in baiatul cu care vorbeste decat in tine? Deloc, doar ca el are tupeu si daca nu exemplifica situatia cum i-ar conveni ei, ea ii apreciaza curajul.