| Michael1 a întrebat:

Deci, sa incep.

Imi place de o fata din liceu, problema este ca nu o cunosc si nu stiu cum sa fac sa ma imprietenesc cu ea.

In plus, nu am nici incredere ' maxima ' in mine, in ultimul timp.
Funda

1 răspuns:
| Ivanovicius a răspuns:

Inainte sa faci un pas, ar trebui sa te regasesti. Si apropo, nu cred ca iti trebuie incredere 'maxima', doar sa ai curajul sa te duci la ea si sa ii spui "Buna, as dori sa ma imprietenesc cu tine deoarece te gasesc o fata de treaba". In rest, lasa inima sa-si faca treaba.