| rossCopperman a întrebat:

Buna TPU cum definti voi rockul rockeri si emo happy

Răspuns Câştigător
| Tiberiu4 a răspuns:

Rockul este un stil de muzica pentru cei cu adrenalina in sange si emo un copil cu diferite obiceiuri mai ciudate fata de ceilalti happyfunda?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@Barbiiie95 - mori!

@PitikEmonik
Emo n-are nici o legătură cu rock-ul și rockerii. Despre rock m-am săturat să îmi repet părerea, rockerii sunt persoane în general cu un IQ mai ridicat decât restul și mult mai de încredere (spun în general, am întâlnit o groază de rockeri proști și clubberi de treabă).

Baftă

| Barbiiie95 a răspuns:

Tampenie/Idioti/Retardati.

| Swallow a răspuns:

Rockul-e un gen de muzica super ) cea mai importanta e chitara aici happy ea e cireasa rockului)
Rockeri-sunt oamenii care asculta doar rock,sa imbraca in negru sau sur(culori inchise) cu unghiile negre si maciaj intunecat, si inca ceva (piercing)
Emo-sunt persoanele mai retrase, care se simt singuri si neintelesi de lume(( cuvintul "emo" provine de la "emotional", "emotii") lor la fel le place mult rock`ul.Nu`nteleg de ce oamenii atit de tare ii urasc?! Oare ce au cu ei?! sad asa inteleg eu acesti termeni happy

| xXx_6966 a răspuns:

Pai eu sunt rocker si ascult numai muzicaa rock... ceva in potriva?

| Polaris a răspuns:

@Barbiiie95 - Întrebarea 'Cum puteţi descrie familia voastră?' era mai sus. thinking

| Anonim3007 a răspuns:

Mata tactu tu

| rossCopperman explică:

Pai eu nu cred ca emo ii un stil de imbracaminte waiting

| miky_9667 a răspuns:

... happy pai rock-ul e un gen de muzica ( muult mai bun decat MANELELE bleah) rock-eri sunt cei care asculta genul asta de muzica si emo e un stil ( de imbracaminte, de muzica ) happy simplu si usor ii,, definim''

| miky_9667 a răspuns:

Pai emo e un stil, o stare de spirit nu stiu cum sa ii spun... cei care sunt emo sunt mai tristi mai izolati desigur asta depinde si de la persoana la persoana

| awakeandalive a răspuns:

Rock'ul este un gen de muzica de'a dreptul genial.care,dupa parerea mea te face sa simti cu adevarat ceva si anume ca traiesti \m/, dar bineinteles nu este pentru toata lumeabig grin...rockerii sunt persoane diferite.adica unii pot fi sensibili, altii mai duri si nu neaparat oameni care poarta negru.pur si simplu isi traiesc viata intr-un anumit stil si se simt bine ascultand muzica preferata:d.iar emo.sunt doar persoane care.intr-adevar au anumite probleme,se simt singuri si abandonati, lucru generat de obicei din familie, insa pot fi doar fite ale unor copii imaturi care cred ca au descoperit ceva "la moda" oh go on